Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-3070-C-36-0
BU-3070-C-36-0 Mueller Electric Co
DS-BU-3070-C-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO GATOR 36"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Wire Gauge: RG-58C/U, 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Alligator
Contents: 1 Cable, Black, Black and Red Clips
1st Connector: Banana Plug, Double, Stackable
2nd Connector: Alligator Clip, Insulated (2)
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical
Cable Length: 36.0" (914.40mm)
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-3070-C-36-0 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO GATOR 36", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Wire Gauge: RG-58C/U, 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Alligator, Contents: 1 Cable, Black, Black and Red Clips, 1st Connector: Banana Plug, Double, Stackable, 2nd Connector: Alligator Clip, Insulated (2), Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical, Cable Length: 36.0" (914.40mm).
Weitere Produktangebote BU-3070-C-36-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
BU-3070-C-36-0 BU-3070-C-36-0 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-3070-C-_40-1621925.pdf Test Leads Black Insulated Alligator Clips to Stackable Double Banana, 36" RG58C/U Coax