Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-3070-C-48-0
BU-3070-C-48-0
BU-3070-C-48-0 Mueller Electric
ds-bu-3070-c-.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Lead Accessory
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-3070-C-48-0 Mueller Electric
Description: TEST LEAD BANANA TO GATOR 48", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Wire Gauge: RG-58C/U, 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Alligator, Contents: 1 Cable, Black, Black and Red Clips, 1st Connector: Banana Plug, Double, Stackable, 2nd Connector: Alligator Clip, Insulated (2), Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical, Cable Length: 48.0" (1219.20mm).
Weitere Produktangebote BU-3070-C-48-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-3070-C-48-0 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-3070-C-@.pdf Description: TEST LEAD BANANA TO GATOR 48"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Wire Gauge: RG-58C/U, 20 AWG
Cable Length: 48.0" (1219.20mm)
Produkt ist nicht verfügbar
BU-3070-C-48-0 BU-3070-C-48-0 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-3070-C-@.pdf Test Leads Black Insulated Alligator Clips to Stackable Double Banana, 48" RG58C/U Coax