Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-3131-A-24-2
BU-3131-A-24-2
BU-3131-A-24-2 Mueller Electric Co
DS-BU-3131-A-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD GATOR TO GATOR 24"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Wire Gauge: 20 AWG
Temperature Range: 221°F (105°C)
Configuration: Alligator to Alligator
Contents: 1 Lead, Red
Cable Length: 24.0" (609.60mm)
Current Rating (Amps): 5 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-3131-A-24-2 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD GATOR TO GATOR 24", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Wire Gauge: 20 AWG, Temperature Range: 221°F (105°C), Configuration: Alligator to Alligator, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Alligator Clip, Miniature, Insulated, 2nd Connector: Alligator Clip, Miniature, Insulated, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Cable Length: 24.0" (609.60mm), Current Rating (Amps): 5 A.
Weitere Produktangebote BU-3131-A-24-2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-3131-A-24-2 BU-3131-A-24-2 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-3131-A-_40-1622088.pdf Test Leads Red Insulated Mini-Alligator Clip on Both Ends, 24" 20G PVC