Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-3131-A-60-0
BU-3131-A-60-0
BU-3131-A-60-0 Mueller Electric Co
DS-BU-3131-A-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD GATOR TO GATOR 60"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Wire Gauge: 20 AWG
Temperature Range: 221°F (105°C)
Configuration: Alligator to Alligator
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Alligator Clip, Miniature, Insulated
2nd Connector: Alligator Clip, Miniature, Insulated
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Cable Length: 60.0" (1524.00mm)
Current Rating (Amps): 5 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-3131-A-60-0 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD GATOR TO GATOR 60", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Wire Gauge: 20 AWG, Temperature Range: 221°F (105°C), Configuration: Alligator to Alligator, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Alligator Clip, Miniature, Insulated, 2nd Connector: Alligator Clip, Miniature, Insulated, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Cable Length: 60.0" (1524.00mm), Current Rating (Amps): 5 A.
Weitere Produktangebote BU-3131-A-60-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-3131-A-60-0 BU-3131-A-60-0 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-3131-A-@.pdf Test Leads Black Insulated Mini-Alligator Clip on Both Ends, 60" 20G PVC