Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-4061-M-39-0
BU-4061-M-39-0
BU-4061-M-39-0 Mueller Electric
banana leads.pdf
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-4061-M-39-0 Mueller Electric
Description: TEST LEAD BANANA TO PROBE 39", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Current Rating (Amps): 20A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Test Probe, Contents: 1 Lead, Black, Ratings: IEC 1010, 1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed, 2nd Connector: Test Probe, Material - Insulation: Silicone, Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 39.0" (990.60mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote BU-4061-M-39-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-4061-M-39-0 BU-4061-M-39-0 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-4061-M-@.pdf Description: TEST LEAD BANANA TO PROBE 39"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Current Rating (Amps): 20A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Test Probe
Contents: 1 Lead, Black
Ratings: IEC 1010
1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed
2nd Connector: Test Probe
Material - Insulation: Silicone
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 39.0" (990.60mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
BU-4061-M-39-0 BU-4061-M-39-0 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-4061-M-@.pdf Test Plugs & Test Jacks Black Shrouded Banana Plug to Safety Test Prod-Silicone, 39" 18G