Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-4062-C-24-0
BU-4062-C-24-0 Mueller Electric
ds-bu-4062-c-.pdf
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-4062-C-24-0 Mueller Electric
Description: TEST LEAD BANANA TO PROBE 24", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Current Rating (Amps): 20A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Test Probe, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle, 2nd Connector: Test Probe, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 24.0" (609.60mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote BU-4062-C-24-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-4062-C-24-0 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-4062-C-@.pdf Description: TEST LEAD BANANA TO PROBE 24"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Current Rating (Amps): 20A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Test Probe
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle
2nd Connector: Test Probe
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 24.0" (609.60mm)