Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-4150029006
BU-4150029006
BU-4150029006 MUELLER ELECTRIC
DS-BU-4150029.pdf
Hersteller: MUELLER ELECTRIC
Category: Coaxial Assemblies
Description: Cable; 0.15m; SMA male,both sides; shielded; transparent; 50Ω; 6"
Insulation colour: transparent
Operating temperature: -65...150°C
Cable/adapter structure: both sides; SMA male
Cable length: 0.15m
Cable length - inch: 6"
Impedance: 50Ω
Connector variant: straight
auf Bestellung 29 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-4150029006 MUELLER ELECTRIC
Description: COAX CABLE SMA TO SMA 6", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 6.000" (152.40mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-4150029006 BU-4150029006 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-4150029-@.pdf Description: COAX CABLE SMA TO SMA 6"
Color: Copper
Length: 6.000" (152.40mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 3 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms