Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-4150029012
BU-4150029012
BU-4150029012 MUELLER ELECTRIC
DS-BU-4150029.pdf
Hersteller: MUELLER ELECTRIC
Category: Coaxial Assemblies
Description: Cable; 0.3m; SMA male,both sides; shielded; transparent; straight
Insulation colour: transparent
Operating temperature: -65...150°C
Cable/adapter structure: both sides; SMA male
Cable length: 0.3m
Cable length - inch: 12"
Impedance: 50Ω
Connector variant: straight
auf Bestellung 58 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-4150029012 MUELLER ELECTRIC
Description: COAX CBL SMA TO SMA 12", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-4150029012 BU-4150029012 Hersteller : Mueller Electric DS_BU_4150029__40-2064556.pdf RF Cable Assemblies CBL ASSY SMA PLUG-PLUG RG316 12"
auf Bestellung 38 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
BU-4150029012 BU-4150029012 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-4150029-@.pdf Description: COAX CBL SMA TO SMA 12"
Color: Copper
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 3 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 207 Stücke:
BU-4150029012 BU-4150029012 Hersteller : MUELLER ELECTRIC 3775368.pdf Description: MUELLER ELECTRIC - BU-4150029012 - Konf. Kabel m. HF-/Koaxialsteckverbinder, SMA-Stecker auf SMA-Stecker, RG316, 50 ohm, 12 "
tariffCode: 85444290
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Kabellänge - Imperial: 12"
Mantelfarbe: -
euEccn: NLR
Steckverbinder auf Steckverbinder: SMA-Stecker auf SMA-Stecker
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kabellänge - Metrisch: 304.8mm
Impedanz: 50ohm