Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-4150031024
BU-4150031024
BU-4150031024 MUELLER ELECTRIC
BU-41500310XX.pdf
Hersteller: MUELLER ELECTRIC
Category: Coaxial Assemblies
Description: Cable; 0.61m; SMA male,SMA female; shielded; transparent; 50Ω; 24"
Kind of cable: RG316
Contact plating: gold-plated
Type of connection cable: coaxial antenna
Shield structure: shielded
Insulation colour: transparent
Operating temperature: -65...150°C
Cable/adapter structure: SMA female; SMA male
Cable length: 0.61m
Cable length - inch: 24"
Impedance: 50Ω
Connector variant: straight
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-4150031024 MUELLER ELECTRIC
Description: CABLE ASSY SMA ST PLUG TO SMA, Packaging: Bag, Color: Copper, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Color: Copper
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
auf Bestellung 367 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
tariffCode: 85444290
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Kabellänge - Imperial: 24"
Mantelfarbe: -
euEccn: NLR
Steckverbinder auf Steckverbinder: SMA-Buchse mit Verschraubung auf SMA-Stecker
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kabellänge - Metrisch: 609.6mm
Impedanz: 50ohm