Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-4150038024
BU-4150038024
BU-4150038024 Mueller Electric Co
DS-BU-4150038XXX.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: COAX CBL SMA TO SMA 24"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: RG-58
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 99 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-4150038024 Mueller Electric Co
Description: COAX CBL SMA TO SMA 24", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: RG-58, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote BU-4150038024
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-4150038024 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-4150038XXX.pdf Coaxial Cables CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 24"