Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-4150061036
BU-4150061036
BU-4150061036 Mueller Electric Co
DS-BU-4150061XXX.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: COAX CBL SMA TO N-TYPE
Packaging: Bag
Color: Tan
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: SMA to N-Type
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: RG-142
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 50 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-4150061036 Mueller Electric Co
Description: COAX CBL SMA TO N-TYPE, Packaging: Bag, Color: Tan, Length: 36.00" (914.40mm), Style: SMA to N-Type, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: RG-142, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote BU-4150061036
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-4150061036 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-4150061XXX.pdf Coaxial Cables CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-PLUG 36"