Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-4150088500
BU-4150088500
BU-4150088500 Mueller Electric Co
DS-BU-4150088XXX.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: COAX CBL U.FL TO U.FL 19.6"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 19.69" (500.00mm)
Style: U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: 1.37mm OD Coaxial Cable
1st Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
Frequency - Max: 1 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 3538 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-4150088500 Mueller Electric Co
Description: COAX CBL U.FL TO U.FL 19.6", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 19.69" (500.00mm), Style: U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: 1.37mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle, 2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle, Frequency - Max: 1 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote BU-4150088500
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-4150088500 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-4150088XXX.pdf Mueller Electric CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 19.69"