Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-4150097150
BU-4150097150
BU-4150097150 Mueller Electric Co
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: CBL ASSY U.FL-SMA PLG-PLG 5.90
Packaging: Bag
Color: Blue
Length: 9.843" (250.00mm)
Style: RP-SMA to U.FL (UMCC)
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
1st Connector: RP-SMA Jack
2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
auf Bestellung 300 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-4150097150 Mueller Electric Co
Description: CBL ASSY U.FL-SMA PLG-PLG 5.90, Packaging: Bag, Color: Blue, Length: 9.843" (250.00mm), Style: RP-SMA to U.FL (UMCC), Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, 1st Connector: RP-SMA Jack, 2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.