Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-4150100150
BU-4150100150
BU-4150100150 Mueller Electric Co
DS-BU-4150100150.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: CBL ASSY U.FL-RPSMA JK-PL 5.90
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 5.906" (150.00mm)
Style: RP-SMA to U.FL (UMCC)
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
1st Connector: RP-SMA Jack
2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
auf Bestellung 130 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-4150100150 Mueller Electric Co
Description: CBL ASSY U.FL-RPSMA JK-PL 5.90, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 5.906" (150.00mm), Style: RP-SMA to U.FL (UMCC), Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, 1st Connector: RP-SMA Jack, 2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.