Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-4150103250
BU-4150103250
BU-4150103250 Mueller Electric Co
DS-BU-4150103250.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: CBL ASSY U.FL-MMCX PLG-PL 9.84
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 9.843" (250.00mm)
Style: U.FL (UMCC) to MMCX
Operating Temperature: -65°C ~ 165°C
Cable Type: 1.37mm OD Coaxial Cable
1st Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
2nd Connector: MMCX Plug, Right Angle
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 489 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-4150103250 Mueller Electric Co
Description: CBL ASSY U.FL-MMCX PLG-PL 9.84, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 9.843" (250.00mm), Style: U.FL (UMCC) to MMCX, Operating Temperature: -65°C ~ 165°C, Cable Type: 1.37mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle, 2nd Connector: MMCX Plug, Right Angle, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.