Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-5050-B-12-0
BU-5050-B-12-0
BU-5050-B-12-0 Mueller Electric
ds-bu-5050-b.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Lead Accessory
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-5050-B-12-0 Mueller Electric
Description: COAX CBL BNC TO BNC 12", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Style: BNC to BNC, Cable Type: RG-58C, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote BU-5050-B-12-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-5050-B-12-0 BU-5050-B-12-0 Hersteller : MUELLER ELECTRIC 3677769.pdf Description: MUELLER ELECTRIC - BU-5050-B-12-0 - Konfektioniertes Prüfkabel, schwarz, 304.8mm, Test Lead, Test Equipment's
tariffCode: 90309000
Art des Zubehörs: Test Lead
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Test Equipment's
usEccn: EAR99
Produktpalette: PW Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
BU-5050-B-12-0 BU-5050-B-12-0 Hersteller : Mueller Electric ds-bu-5050-b.pdf Test Lead Accessory
auf Bestellung 4 Stücke:
BU-5050-B-12-0 BU-5050-B-12-0 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-5050-B.pdf Description: COAX CBL BNC TO BNC 12"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: BNC to BNC
Cable Type: RG-58C
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: BNC Plug
Part Status: Active
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
BU-5050-B-12-0 BU-5050-B-12-0 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-5050-B.pdf RF Cable Assemblies Black BNC Male on Both Ends, 12" RG58 Coax