Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-5050-B-24-0
BU-5050-B-24-0
BU-5050-B-24-0 Mueller Electric
DS-BU-5050-B.pdf
Hersteller: Mueller Electric
RF Cable Assemblies Black BNC Male on Both Ends, 24" RG58 Coax
auf Bestellung 87 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-5050-B-24-0 Mueller Electric
Description: COAX CBL BNC TO BNC 24", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: BNC to BNC, Cable Type: RG-58C, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-5050-B-24-0 BU-5050-B-24-0 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-5050-B.pdf Description: COAX CBL BNC TO BNC 24"
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms