Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-5050-B-36-0
BU-5050-B-36-0
BU-5050-B-36-0 Mueller Electric
ds-bu-5050-b.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Lead Accessory
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-5050-B-36-0 Mueller Electric
Description: COAX CBL BNC TO BNC 36", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 36.00" (914.40mm), Style: BNC to BNC, Cable Type: RG-58C, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-5050-B-36-0 BU-5050-B-36-0 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-5050-B.pdf Description: COAX CBL BNC TO BNC 36"
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 43 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
BU-5050-B-36-0 BU-5050-B-36-0 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-5050-B.pdf Test Leads Black BNC Male on Both Ends, 36" RG58 Coax