Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-5050-B-48-0
BU-5050-B-48-0
BU-5050-B-48-0 MUELLER ELECTRIC
3677769.pdf
Hersteller: MUELLER ELECTRIC
tariffCode: 90309000
Art des Zubehörs: Messleitung
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Test Equipment's
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-5050-B-48-0 MUELLER ELECTRIC
Description: COAX CABLE BNC TO BNC 4', Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: BNC to BNC, Cable Type: RG-58C, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote BU-5050-B-48-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-5050-B-48-0 BU-5050-B-48-0 Hersteller : Mueller Electric ds-bu-5050-b.pdf Test Lead Accessory
Produkt ist nicht verfügbar
Color: Black
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
BU-5050-B-48-0 BU-5050-B-48-0 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-5050-B.pdf RF Cable Assemblies Black BNC Male on Both Ends, 48" RG58 Coax