Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-5050-B-60-0
BU-5050-B-60-0
BU-5050-B-60-0 Mueller Electric
ds-bu-5050-b.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Lead Accessory
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-5050-B-60-0 Mueller Electric
Description: COAX CABLE BNC TO BNC 5', Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: BNC to BNC, Cable Type: RG-58C, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-5050-B-60-0 BU-5050-B-60-0 Hersteller : Mueller Electric ds-bu-5050-b.pdf Test Lead Accessory
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Color: Black
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 2 Stücke:
tariffCode: 90309000
Art des Zubehörs: Messleitung
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Test Equipment's
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
auf Bestellung 1 Stücke:
BU-5050-B-60-0 BU-5050-B-60-0 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-5050-B.pdf RF Cable Assemblies Black BNC Male on Both Ends, 60" RG58 Coax