Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-5070-B-36-0
BU-5070-B-36-0
BU-5070-B-36-0 Mueller Electric
mueller-electric-co_test-equipment_mfr_8604155.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Lead Accessory
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-5070-B-36-0 Mueller Electric
Description: TEST LEAD BNC TO BANANA 36", Packaging: Bulk, Color: Black, Wire Gauge: 20 AWG, Configuration: BNC to Banana, Cable Type: RG58/U, 1st Connector: BNC Male Plug, 2nd Connector: Banana Plug, Double, Stackable, Material - Insulation: Polypropylene (PP), Cable Length: 36.0" (914.40mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-5070-B-36-0 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-5070-B-@.pdf Description: TEST LEAD BNC TO BANANA 36"
Packaging: Bulk
Color: Black
Wire Gauge: 20 AWG
Cable Length: 36.0" (914.40mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produkt ist nicht verfügbar
BU-5070-B-36-0 BU-5070-B-36-0 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-5070-B-_40-1621966.pdf Test Leads Black BNC Male to Stackable Double Banana Plug, 36" RG58 Coax