Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-5070-B-48-0
BU-5070-B-48-0 Mueller Electric Co
DS-BU-5070-B-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BNC TO BANANA 48"
Packaging: Bulk
Color: Black
Wire Gauge: 20 AWG
Cable Length: 48.0" (1219.20mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-5070-B-48-0 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BNC TO BANANA 48", Packaging: Bulk, Color: Black, Wire Gauge: 20 AWG, Configuration: BNC to Banana, Cable Type: RG58/U, 1st Connector: BNC Male Plug, 2nd Connector: Banana Plug, Double, Stackable, Material - Insulation: Polypropylene (PP), Cable Length: 48.0" (1219.20mm).
Weitere Produktangebote BU-5070-B-48-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-5070-B-48-0 BU-5070-B-48-0 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-5070-B-_40-1621782.pdf RF Cable Assemblies Black BNC Male to Stackable Double Banana Plug, 48" RG58 Coax