Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-5070-B-60-0
BU-5070-B-60-0
BU-5070-B-60-0 Mueller Electric
ds-bu-5070-b-.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Lead Accessory
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-5070-B-60-0 Mueller Electric
Description: TEST LEAD BNC TO BANANA 60", Packaging: Bulk, Color: Black, Wire Gauge: 20 AWG, Configuration: BNC to Banana, Cable Type: RG58/U, 1st Connector: BNC Male Plug, 2nd Connector: Banana Plug, Double, Stackable, Material - Insulation: Polypropylene (PP), Cable Length: 60.0" (1524.00mm).
Weitere Produktangebote BU-5070-B-60-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-5070-B-60-0 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-5070-B-@.pdf Description: TEST LEAD BNC TO BANANA 60"
Packaging: Bulk
Color: Black
Wire Gauge: 20 AWG
Cable Length: 60.0" (1524.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
BU-5070-B-60-0 BU-5070-B-60-0 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-5070-B-_40-1621782.pdf RF Cable Assemblies Black BNC Male to Stackable Double Banana Plug, 60" RG58 Coax