Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-7020-B-12-0
BU-7020-B-12-0
BU-7020-B-12-0 Mueller Electric
ds-bu-7020-b-.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Lead Accessory
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-7020-B-12-0 Mueller Electric
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 12", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Wire Gauge: RG-58C/U, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Banana Plug, Double, Stackable, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable (2), Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors), Cable Length: 12.0" (304.80mm).
Weitere Produktangebote BU-7020-B-12-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-7020-B-12-0 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-7020-B-@.pdf
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Wire Gauge: RG-58C/U
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Banana Plug, Double, Stackable
2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable (2)
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors)
Cable Length: 12.0" (304.80mm)
Produkt ist nicht verfügbar
BU-7020-B-12-0 BU-7020-B-12-0 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-7020-B-_40-1621968.pdf Test Leads Black Stackable Dual Banana Plug to Stackable Banana Plug with RG58, 12"