Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-P1081-12-0
BU-P1081-12-0
BU-P1081-12-0 Mueller Electric Co
DS-BU-P1081-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Current Rating (Amps): 5A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Miniature Banana Plug, Single
2nd Connector: Miniature Banana Plug, Single
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Vertical Stacking (Both Connectors)
Cable Length: 12.0" (304.80mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 147 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-P1081-12-0 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 12", Packaging: Bag, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Current Rating (Amps): 5A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Miniature Banana Plug, Single, 2nd Connector: Miniature Banana Plug, Single, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Vertical Stacking (Both Connectors), Cable Length: 12.0" (304.80mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-P1081-12-0 BU-P1081-12-0 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-P1081-@.pdf Test Leads TL ,mini stackable banana black 12 inch