Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-P1081-12-2
BU-P1081-12-2
BU-P1081-12-2 Mueller Electric Co
DS-BU-P1081-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Current Rating (Amps): 5A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Red
Cable Length: 12.0" (304.80mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 225 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-P1081-12-2 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 12", Packaging: Bag, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Current Rating (Amps): 5A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Miniature Banana Plug, Single, 2nd Connector: Miniature Banana Plug, Single, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Vertical Stacking (Both Connectors), Cable Length: 12.0" (304.80mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-P1081-12-2 BU-P1081-12-2 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-P1081-@.pdf Test Leads TL ,mini stackable banana red 12 inch