Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-P1166-48-2
BU-P1166-48-2
BU-P1166-48-2 Mueller Electric
DS_BU_P1166_XX__40-2324666.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Leads ALLIGATOR CLIP/BANA PLUG 48" RED
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-P1166-48-2 Mueller Electric
Description: TEST LEAD BANANA TO GATOR 48", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Current Rating (Amps): 10A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Alligator, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Alligator Clip, Insulated, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical, Cable Length: 48.0" (1219.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-P1166-48-2 BU-P1166-48-2 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-P1166-XX-@.pdf Description: TEST LEAD BANANA TO GATOR 48"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Current Rating (Amps): 10A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Alligator
Contents: 1 Lead, Red
1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable
2nd Connector: Alligator Clip, Insulated
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical
Cable Length: 48.0" (1219.20mm)