Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-P1166-60-2
BU-P1166-60-2
BU-P1166-60-2 Mueller Electric Co
DS-BU-P1166-XX-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Current Rating (Amps): 10A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Alligator
Contents: 1 Lead, Red
Cable Length: 60.0" (1524.00mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 61 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-P1166-60-2 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO GATOR 60", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Current Rating (Amps): 10A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Alligator, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Alligator Clip, Insulated, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical, Cable Length: 60.0" (1524.00mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-P1166-60-2 BU-P1166-60-2 Hersteller : Mueller Electric DS_BU_P1166_XX__40-2324666.pdf Test Leads ALLIGATOR CLIP/BANA PLUG 60" RED