Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-P2247-K-24
BU-P2247-K-24
BU-P2247-K-24 Mueller Electric Co
DS-BU-P2247-K-XX.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
Packaging: Bag
Wire Gauge: 26 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Cable, Black
1st Connector: Banana Plug, Double, Stackable
2nd Connector: Banana Plug, Double, Stackable
Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors)
Cable Length: 24.0" (609.60mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 789 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-P2247-K-24 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 24", Packaging: Bag, Wire Gauge: 26 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Cable, Black, 1st Connector: Banana Plug, Double, Stackable, 2nd Connector: Banana Plug, Double, Stackable, Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors), Cable Length: 24.0" (609.60mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote BU-P2247-K-24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-P2247-K-24 BU-P2247-K-24 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-P2247-K-XX.pdf Test Leads PLUG DOUBLE MINI BANANA RJ174 BLACK 24"