Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-P2247-K-36
BU-P2247-K-36
BU-P2247-K-36 Mueller Electric
ds-bu-p2247-k-xx.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Lead Accessory
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-P2247-K-36 Mueller Electric
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36", Packaging: Bag, Wire Gauge: 26 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Cable, Black, 1st Connector: Banana Plug, Double, Stackable, 2nd Connector: Banana Plug, Double, Stackable, Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors), Cable Length: 36.0" (914.40mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-P2247-K-36 BU-P2247-K-36 Hersteller : Mueller Electric ds-bu-p2247-k-xx.pdf Test Lead Accessory
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
BU-P2247-K-36 BU-P2247-K-36 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-P2247-K-XX.pdf
Test Leads PLUG DOUBLE MINI BANANA RJ174 BLACK 36"
auf Bestellung 26 Stücke:
BU-P2247-K-36 BU-P2247-K-36 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-P2247-K-XX.pdf
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Packaging: Bag
Wire Gauge: 26 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Cable, Black
1st Connector: Banana Plug, Double, Stackable
2nd Connector: Banana Plug, Double, Stackable
Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors)
Cable Length: 36.0" (914.40mm)