Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-P3781-24-0
BU-P3781-24-0
BU-P3781-24-0 Mueller Electric
DS-BU-P3781-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Leads GRABBER TEST CLIP 24" BLACK
auf Bestellung 34 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-P3781-24-0 Mueller Electric
Description: GRABBER TEST CLIP 24" BLACK, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Wire Gauge: 20 AWG, Configuration: Grabber, Hook to Grabber, Hook, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Mini Hook, 2nd Connector: Mini Hook, Material - Insulation: Polyamide (PA), Nylon, Cable Length: 24.0" (609.60mm), Current Rating (Amps): 5 A.
Weitere Produktangebote BU-P3781-24-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-P3781-24-0 BU-P3781-24-0 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-P3781-@.pdf Description: GRABBER TEST CLIP 24" BLACK
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Wire Gauge: 20 AWG
Configuration: Grabber, Hook to Grabber, Hook
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Mini Hook
2nd Connector: Mini Hook
Material - Insulation: Polyamide (PA), Nylon
Cable Length: 24.0" (609.60mm)
Current Rating (Amps): 5 A