Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-P3782-24-02
BU-P3782-24-02 Mueller Electric Co
DS-BU-P3782-XX-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD STACKABLE BANANA TO GR
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 5A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Grabber, Hook
Contents: 2 Leads, Black and Red
1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable
2nd Connector: Mini Hook
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical
Cable Length: 24.0" (609.60mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-P3782-24-02 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD STACKABLE BANANA TO GR, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 5A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Grabber, Hook, Contents: 2 Leads, Black and Red, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Mini Hook, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical, Cable Length: 24.0" (609.60mm).
Weitere Produktangebote BU-P3782-24-02
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-P3782-24-02 Hersteller : Mueller Electric DS_BU_P3782_XX__40-2324414.pdf Test Leads TEST LEAD STACKABLE BANANA TO GRABBER 24" RB SET