Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-P3782-60-0
BU-P3782-60-0
BU-P3782-60-0 Mueller Electric Co
DS-BU-P3782-XX-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Current Rating (Amps): 5A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Grabber, Hook
Contents: 1 Lead, Black
Cable Length: 60.0" (1524.00mm)
auf Bestellung 80 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-P3782-60-0 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Current Rating (Amps): 5A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Grabber, Hook, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Mini Hook, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical, Cable Length: 60.0" (1524.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-P3782-60-0 BU-P3782-60-0 Hersteller : Mueller Electric DS_BU_P3782_XX__40-2324414.pdf Test Leads TEST LEAD STACKABLE BANANA TO GRABBER 60" Black