Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-P3782-60-2
BU-P3782-60-2
BU-P3782-60-2 Mueller Electric
DS_BU_P3782_XX__40-2324414.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Leads TEST LEAD STACKABLE BANANA TO GRABBER 60" Red
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-P3782-60-2 Mueller Electric
Description: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Current Rating (Amps): 5A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Grabber, Hook, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Mini Hook, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical, Cable Length: 60.0" (1524.00mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-P3782-60-2 BU-P3782-60-2 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-P3782-XX-@.pdf
Description: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Current Rating (Amps): 5A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Grabber, Hook
Contents: 1 Lead, Red
Cable Length: 60.0" (1524.00mm)