Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-P4911A-24-0
BU-P4911A-24-0
BU-P4911A-24-0 Mueller Electric
DS_BU_P4911A_XX__40-2324625.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Plugs & Test Jacks TL,RETR-BAN,24",PVC,BLACK
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-P4911A-24-0 Mueller Electric
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 24", Packaging: Bag, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Current Rating (Amps): 20A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 24.0" (609.60mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-P4911A-24-0 BU-P4911A-24-0 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-P4911A-XX-@.pdf
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Current Rating (Amps): 20A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
2nd Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 24.0" (609.60mm)