Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-P4911A-60-0
BU-P4911A-60-0
BU-P4911A-60-0 Mueller Electric Co
DS-BU-P4911A-XX-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Current Rating (Amps): 20A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
2nd Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 60.0" (1524.00mm)
auf Bestellung 18 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-P4911A-60-0 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 60", Packaging: Bag, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Current Rating (Amps): 20A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 60.0" (1524.00mm).