BU-P4911A-60-2 Mueller Electric Co
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Current Rating (Amps): 20A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Red
1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
2nd Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 60.0" (1524.00mm)
Part Status: Active
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-P4911A-60-2 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 60", Packaging: Bag, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Current Rating (Amps): 20A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 60.0" (1524.00mm), Part Status: Active.