Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-P4911B-12-0
BU-P4911B-12-0
BU-P4911B-12-0 Mueller Electric Co
DS-BU-P4911B-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
Packaging: Bulk
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable
2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable
Material - Insulation: Silicone
Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors)
Cable Length: 12.0" (304.80mm)
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-P4911B-12-0 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 12", Packaging: Bulk, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable, Material - Insulation: Silicone, Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors), Cable Length: 12.0" (304.80mm).