Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-P4911B-36-2
BU-P4911B-36-2
BU-P4911B-36-2 Mueller Electric Co
DS-BU-P4911B-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Packaging: Bulk
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Red
1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable
2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable
Material - Insulation: Silicone
Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors)
Cable Length: 36.0" (914.40mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 345 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-P4911B-36-2 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36", Packaging: Bulk, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable, Material - Insulation: Silicone, Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors), Cable Length: 36.0" (914.40mm), Part Status: Active.