Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-P4911B-48-0
BU-P4911B-48-0
BU-P4911B-48-0 Mueller Electric
DS-BU-P4911B-_40-1662023.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Leads TL,RETR-STKBL BAN, 48",SIL,BLACK
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-P4911B-48-0 Mueller Electric
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 48", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Current Rating (Amps): 20A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Black, Ratings: CAT II 600V, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable, Material - Insulation: Silicone, Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors), Cable Length: 48.0" (1219.20mm).
Weitere Produktangebote BU-P4911B-48-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-P4911B-48-0 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-P4911B-@.pdf Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 48"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Current Rating (Amps): 20A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Black
Ratings: CAT II 600V
1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable
2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable
Material - Insulation: Silicone
Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors)
Cable Length: 48.0" (1219.20mm)