Produkte > L-COM > BU3HF-3024BK-1000F
BU3HF-3024BK-1000F
BU3HF-3024BK-1000F L-Com
BU3HF_3024BK_1000F_2D.pdf
Hersteller: L-Com
USB Cables / IEEE 1394 Cables USB BULK 3.0 HIGHFLEX 30/24 TPE BLK 1000F
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU3HF-3024BK-1000F L-Com
Description: USB BULK 3.0 HIGHFLEX 30/24 TPE, Packaging: Bulk, Length: 1000.0' (304.8m), Wire Gauge: 24 AWG, 30 AWG, Jacket (Insulation) Material: Thermoplastic Elastomer (TPE), Conductor Strand: 19/0.0020", 41/0.0030", Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Number of Conductors: 8 (3 Twisted Pairs + 2), Cable Type: Multi-Pair, Jacket (Insulation) Diameter: 0.217" (5.51mm), Conductor Insulation: High Density Polyethylene (HDPE), Polyethylene (PE), Polypropylene (PP), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0300" (0.762mm), Shield Type: Foil, Braid, Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black, Voltage: 30 V.
Weitere Produktangebote BU3HF-3024BK-1000F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Length: 1000.0' (304.8m)
Wire Gauge: 24 AWG, 30 AWG
Jacket (Insulation) Material: Thermoplastic Elastomer (TPE)
Conductor Strand: 19/0.0020", 41/0.0030"
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Number of Conductors: 8 (3 Twisted Pairs + 2)
Cable Type: Multi-Pair
Jacket (Insulation) Diameter: 0.217" (5.51mm)
Conductor Insulation: High Density Polyethylene (HDPE), Polyethylene (PE), Polypropylene (PP)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0300" (0.762mm)
Shield Type: Foil, Braid
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Black
Voltage: 30 V