Produkte > STM > BU508AFI
BU508AFI STM
BU208A%2C%20BU508A.pdf
Hersteller: STM
TO218 Група товару: Транзистори Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU508AFI STM
Description: TRANS NPN 700V 8A ISOWATT-218FX, Packaging: Tube, Package / Case: ISOWATT-218-3, Mounting Type: Through Hole, Transistor Type: NPN, Operating Temperature: 150°C (TJ), Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 1V @ 2A, 4.5A, Current - Collector Cutoff (Max): 1mA, Frequency - Transition: 7MHz, Supplier Device Package: ISOWATT-218FX, Part Status: Obsolete, Current - Collector (Ic) (Max): 8 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 700 V, Power - Max: 50 W.
Weitere Produktangebote BU508AFI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU508AFI BU508AFI Hersteller : STMicroelectronics BU208A_508A_508AFI.pdf Description: TRANS NPN 700V 8A ISOWATT-218FX
Packaging: Tube
Package / Case: ISOWATT-218-3
Mounting Type: Through Hole
Transistor Type: NPN
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 1V @ 2A, 4.5A
Current - Collector Cutoff (Max): 1mA
Frequency - Transition: 7MHz
Supplier Device Package: ISOWATT-218FX
Part Status: Obsolete
Current - Collector (Ic) (Max): 8 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 700 V
Power - Max: 50 W
Produkt ist nicht verfügbar
BU508AFI Hersteller : onsemi / Fairchild BU208A_508A_508AFI.pdf Bipolar Transistors - BJT