Produkte > VISHAY > BYM12-100-E3/96
BYM12-100-E3/96
BYM12-100-E3/96 Vishay
doc88581.pdf
Hersteller: Vishay
Rectifier Diode Switching 100V 1A 50ns 2-Pin DO-213AB T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 838
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BYM12-100-E3/96 Vishay
Description: DIODE STANDARD 100V 1A DO213AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AB, MELF (Glass), Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 50 ns, Technology: Standard, Capacitance @ Vr, F: 20pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 1A, Supplier Device Package: DO-213AB, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BYM12-100-E3/96 BYM12-100-E3/96 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division egl41.pdf Description: DIODE STANDARD 100V 1A DO213AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-213AB, MELF (Glass)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 50 ns
Technology: Standard
Capacitance @ Vr, F: 20pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 1A
Supplier Device Package: DO-213AB
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 100 V
auf Bestellung 37500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
BYM12-100-E3/96 BYM12-100-E3/96 Hersteller : Vishay doc88581.pdf Rectifier Diode Switching 100V 1A 50ns 2-Pin DO-213AB T/R
Mindestbestellmenge: 701
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard
Mindestbestellmenge: 39
BYM12-100-E3/96 BYM12-100-E3/96 Hersteller : Vishay General Semiconductor egl41.pdf Rectifiers 100 Volt 1.0A 50ns Glass Passivated
Mindestbestellmenge: 6
Produkt ist nicht verfügbar
BYM12-100-E3\96 BYM12-100-E3\96 Hersteller : Vishay Semiconductors Rectifiers 1A,100V,50NS,UF SURPERECT,MELF