BYW51-100
BYW51-100 Harris Corporation
HRISSB12-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Harris Corporation
Description: DIODE ARRAY GP 100V 8A TO-220AB
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 35 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 8A
Supplier Device Package: TO-220AB
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 950 mV @ 8 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 100 V
auf Bestellung 4404 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 365
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BYW51-100 Harris Corporation
Description: DIODE ARRAY GP 100V 8A TO-220AB, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 35 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 8A, Supplier Device Package: TO-220AB, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 950 mV @ 8 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BYW51-100 Hersteller : HARRIS HRISSB12-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw BYW51-100
auf Bestellung 4404 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 404
BYW51100 Hersteller : Harris Corporation HRISSB12-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: 8A, 100V-200V DUAL DIODE
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Technology: Standard
Part Status: Active