Produkte > NEXPERIA > BZB84-B3V9,215
BZB84-B3V9,215
BZB84-B3V9,215 Nexperia
bzb84_ser.pdf
Hersteller: Nexperia
Zener Diode Dual Common Anode 3.9V 2% 90Ohm 300mW Automotive AEC-Q101 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 18000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13514
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZB84-B3V9,215 Nexperia
Description: DIODE ZENER ARRAY 3.9V TO-236AB, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: TO-236AB, Grade: Automotive, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V, Qualification: AEC-Q100.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZB84-B3V9,215 BZB84-B3V9,215 Hersteller : Nexperia bzb84_ser.pdf Zener Diode Dual Common Anode 3.9V 2% 90Ohm 300mW Automotive AEC-Q101 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2740
BZB84-B3V9,215 BZB84-B3V9,215 Hersteller : Nexperia BZB84_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOT-23 .3W 3.9V
auf Bestellung 391 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
BZB84-B3V9,215 BZB84-B3V9,215 Hersteller : Nexperia USA Inc. BZB84_SER.pdf Description: DIODE ZENER ARRAY 3.9V TO-236AB
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 1 Pair Common Anode
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: TO-236AB
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V
Qualification: AEC-Q100
Mindestbestellmenge: 44
BZB84-B3V9,215 Hersteller : NXP Semiconductors BZB84_SER.pdf Diode Zener Dual Common Anode 3.9V 2% 300mW Automotive 3-Pin TO-236AB T/R
BZB84-B3V9,215 Hersteller : NXP BZB84_SER.pdf Description: NXP - BZB84-B3V9,215 - ZENER ARRAY DIODES
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW