BZD17C27PH
BZD17C27PH Taiwan Semiconductor Corporation
BZD17CH SERIES_A2103.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: SUB SMA, 800MW, 6%, ZENER DIODE
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: Sub SMA
Grade: Automotive
Power - Max: 1 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 20 V
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZD17C27PH Taiwan Semiconductor Corporation
Description: SUB SMA, 800MW, 6%, ZENER DIODE, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: Sub SMA, Grade: Automotive, Power - Max: 1 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 20 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote BZD17C27PH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZD17C27PH BZD17C27PH Hersteller : Taiwan Semiconductor BZD17CH SERIES_A2103.pdf Zener Diodes 800mW, 6%, Zener Diode