BZD27C43PWH
BZD27C43PWH Taiwan Semiconductor Corporation
pdf.php?pn=BZD27C43PWH
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 43V 1W SOD123W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 43 V
Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123W
Power - Max: 1 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 33 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZD27C43PWH Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 43V 1W SOD123W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123W, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 43 V, Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123W, Power - Max: 1 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 33 V.
Weitere Produktangebote BZD27C43PWH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZD27C43PWH BZD27C43PWH Hersteller : Taiwan Semiconductor Corporation pdf.php?pn=BZD27C43PWH Description: DIODE ZENER 43V 1W SOD123W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms
Power - Max: 1 W
Produkt ist nicht verfügbar
BZD27C43PWH BZD27C43PWH Hersteller : Taiwan Semiconductor pdf.php?pn=BZD27C43PWH Zener Diodes 1000mW, 5%, Zener Diode