BZD27C47PH
BZD27C47PH Taiwan Semiconductor Corporation
pdf.php?pn=BZD27C47PH
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: SUB SMA, 1000MW, 6%, ZENER DIODE
Tolerance: ±6.38%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V
Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms
Supplier Device Package: Sub SMA
Power - Max: 1 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 36 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZD27C47PH Taiwan Semiconductor Corporation
Description: SUB SMA, 1000MW, 6%, ZENER DIODE, Tolerance: ±6.38%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V, Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms, Supplier Device Package: Sub SMA, Power - Max: 1 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 36 V.
Weitere Produktangebote BZD27C47PH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZD27C47PH BZD27C47PH Hersteller : Taiwan Semiconductor pdf.php?pn=BZD27C47PH Zener Diodes 1000mW, 6%, Zener Diode