Produkte > VISHAY > BZG03C22TR
BZG03C22TR Vishay
BZG03C_Series.pdf
Hersteller: Vishay
DIODE ZENER 22V 1.25 VA DO214AC Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZG03C22TR Vishay
Description: DIODE ZENER 22V 1.25W DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V, Impedance (Max) (Zzt): 6 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Part Status: Obsolete, Power - Max: 1.25 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 16 V.
Weitere Produktangebote BZG03C22TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZG03C22TR BZG03C22TR Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division BZG03C_Series.pdf Description: DIODE ZENER 22V 1.25W DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V
Impedance (Max) (Zzt): 6 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Part Status: Obsolete
Power - Max: 1.25 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 16 V
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C
Impedance (Max) (Zzt): 6 Ohms
Part Status: Obsolete
Power - Max: 1.25 W