BZT03C110-TAP
BZT03C110-TAP Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzt03.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 110V 1.3W SOD57
Tolerance: ±5.45%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: SOD-57, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 110 V
Impedance (Max) (Zzt): 250 Ohms
Supplier Device Package: SOD-57
Part Status: Active
Power - Max: 1.3 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 82 V
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT03C110-TAP Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 110V 1.3W SOD57, Tolerance: ±5.45%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: SOD-57, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 110 V, Impedance (Max) (Zzt): 250 Ohms, Supplier Device Package: SOD-57, Part Status: Active, Power - Max: 1.3 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 82 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT03C110-TAP BZT03C110-TAP Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzt03.pdf Description: DIODE ZENER 110V 1.3W SOD57
Tolerance: ±5.45%
Mounting Type: Through Hole
Part Status: Active
Power - Max: 1.3 W
auf Bestellung 4956 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
BZT03C110-TAP BZT03C110-TAP Hersteller : Vishay Semiconductors bzt03.pdf Zener Diodes 110 Volt 600W 6%